Hogwarts Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Akademisi

Hogwarts'ın Gizemli Sırları Aralanıyor...!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Billie Joe Armstrong

2 posters
YazarMesaj
Billie Joe Green
Gryffindor 1. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor 1. Sınıf Öğrencisi
Billie Joe Green

Erkek Mesaj Sayısı : 21
Rp Partneri : aranıyor
Asa : müzik coşkusu

Billie Joe Armstrong Empty
MesajKonu: Billie Joe Armstrong   Billie Joe Armstrong EmptyPtsi Ocak 12, 2009 6:16 pm

adı soyadı:Billie Joe Armstrong

kişisel özellikler: Cesur, zeki, maceracı, müzik sever , inatçı ama hırsı daha çok ön planda tutmaktadır.Arkadaş ve çevresindekileri seven ve onlara önsiyen bir kişiliktir.

fiziksel özellikler:
Göz: yeşil
Saç: siyah
Ten: açık
Boy: 1.70
Kilo: 65

örnek rp: Billie sabah uyanır ve uyanmakla berraber kendisinin evde olmadığını anlar ve daha sonra hogwarts'ta okulun ilk günü olduduğunu hatırlar,saate baktığında ders saatine 15 dakika kaldığını görür; aceleyle hazılanmaya başlar, kıyafetlerini giydikten sonra koşarak derse yetişmek için odadan çıkarken profesör Alberto ile çarpışır. Ve billie'nin kitaplarından biri profesörün kitaplarının arasına karışır.Billie kitaplarını toplar ve özürdiler.Acelesi olduğu için kosarak uzaklaşırken profesör seslenir. "Hey galiba bu kitaba benim değil senin ihtiyacın olacak" Billie profesörün seslendiğini duyar duymaz geri dönerek profesöre yaklaşır."Doğru efendim sanırım elnizdeki kitap benim"profesör kitapta billie'nin adını okur. "Buyur armstrong" Billie " Teşekkür ederim bay" profesör "Alberto" Billie "Özür dilerim profesör Alberto ben derse yetişmeliiyim" diyerek derse gider.
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Rp Partneri : Aranıyor...
Asa : Karamsar Prenses
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Basilisk
Hayvanınız : Kedi

Billie Joe Armstrong Empty
MesajKonu: Geri: Billie Joe Armstrong   Billie Joe Armstrong EmptyPerş. Ocak 15, 2009 2:03 pm

Gryffindor

Billie Joe Armstrong
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Billie Joe
» Billie Joe
» Billie Joe