Hogwarts Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Akademisi

Hogwarts'ın Gizemli Sırları Aralanıyor...!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öğretmen Alımı

+2
Aveliné Cherie la Row
Alyssa R'ose
6 posters
YazarMesaj
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Rp Partneri : Aranıyor...
Asa : Karamsar Prenses
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Basilisk
Hayvanınız : Kedi

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 5:13 pm

Birilerine yardım etmek istiyorum diyorsanız bu işte profesör olmalısınız.

Ad & soyad :
Neden :
Örnek RP :
Aveliné Cherie la Row
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Aveliné Cherie la Row

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 5:16 pm

Ad & soyad : Aveliné Cherie la Row
Neden : Yarıdm amaçlı
Örnek RP : Seçmen Şapka'ya koyduğum olur mu?
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 5:18 pm

Üzgünüm burayada RP bırakmalısın kurallar böyle ...
Aveliné Cherie la Row
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Aveliné Cherie la Row

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 5:19 pm

Gemma'nın bembeyaz geceliği, annesini perdeleri çekip pencereyi açtıktan sonra havalandı. İçerisi buz kesmişti. Gemma, örtüyü başının üstüne çekerek "Git başımdan anne!" dedi.O sırada annesi üstündeki örtüyü çekerek kalk küçük hanım dercesine ellerini beline koydu. Gemma sanki ağlıyormuş gibi ses çıkararak örtüyü hırsla itti. Geceliğindeki beyaz kadar bembeyaz olan pofuduk terliklerini ayaklarına geçirip, paytaklayarak banyoya gitti. Kapının kulpunu aşağı ittirip kapıyı açtı. Etraf tertemiz kokuyordu. Annesi banyoya sprey sıkmıştı anlaşılan. Gemma bu kokudan rahatsız oldu, öksürdü ve suyu açtı. Ellerini yüzünü ılık bir suyla yıkadıktan sonra, annesi okula giderken onun için özel olarak kullandığı, üstünde "Good Luck! İyi Şanslar!" yazan havluyla yüzünü ve ellerini iyice kuruladı. Gün ağarmaya başlamıştı. Odasına gidip cübbesini ve çorabını giyindi. Sarı saçlarını turuncu fırçasıyla iyice taradıtan sonra beyaz tokasıyla saçlarının kenarını tutturdu. Daha sonra annesinin hazırladığı kahvaltı sofrasına gidip "Günaydın babişko, günaydın annişko!" diyerek selam verdi. "Günaydın papatyam." dedi her ikiside. Gemma sofraya oturup önüne konulan tabağa peynir, zeytin, sofrada ne varya koydu. O sırada babsı bir konuşma yapmaya koyuldu:
"İlk kez Hogwarts'a gidiyorsun. Asanı kullanmayı ve yeni büyüler öğreneceksin. Orada kendine iyi arkadaşlar edin. Herkesle içli dışlı olma, özel eşyalarını gösterme. Bu okul gittiğin muggle okullarına benzemez. Bir şey anlamayacaksın bazen. Anlamadığını profesörlerine sor tamam mı?" "Tamam babişkoo..."

Gemma bu sıkıcı konuşma sonrası kahvaltı etmeye koyuldu. Yarım saate kadar tabağı silip süpürülmüştü. Odasına gidip bavuluna son bir kez daha baktı ve kapattı. Kilidiyle kilitledi. İki bavulu, bir de kol çantası vardı. -Kocaman- Kol çantasına dışarı çıkarken kullandığı eşyalar vardı. Birde annesinin acil durumlarda kullanacağı kocaman botlar ve bir çorap. Diğer bavullarda ise kıyafetlerden parfümlere, kolyelerden en küçük küpesine kadar her şeyi vardı. Babasıyla birlikte gideceklerdi. Gemma, siyah babetlerini narin ayaklarına geçirirken annesi ağlamaya koyuldu. "Ağlama anne..."
dedi Gemma üzülerek. Annesi yok bir şey dercesine elini salladı. Annesine sarıldı Gemma. Uzun süre görüşemeyeceklerdi. Sadece mektuplaşabilirlerdi. Gemma o sırada üstüne kalın montunu giydi. Babasıda eşine sarılarak güle güle dedi ve Gemma ile birlikte kapıyı kapatıp çıktılar. Merdivenlerden aşağı inip kapıyı açtı Gemma. Hava biraz soğuktu. Neyseki üstüne kalınca bir kaban giyinmişti. Koşarcasına en yakın faytonun bulunduğu yere gittiler. Bindikleri faytona onlar gibi bir baba-kız da binmişti. Kızın adı Lara'ydı. Lara ile Gemma çok iyi anlaşırlarken, babaların askerlik arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Faytonda kısa bir gürültü koptu. Bu iki baba anılarını tazelerken Gemma ile Lara günün heyecanını birbirlerine anlatıyorlar, sokaktan geçen insanların kıyafetlerini yorumluyorlardı. Hogwarts Expresi Peron 9/3 Çeyrek'e geldiklerinde birlikte babalarına sarıldı iki küçük kız. Gemma ile Lara ayrıldılar. İki kız ellerinde kocaman bavullarla ekprese binip, farklı kompartımanlara bindiler. Gemma'nın bindiği kompartımanda kimsecikler yoktu. Kompartıman sahibi gibi birşey olmuştu anlaşılan. Oturdu ve simsiyah babetli ayaklarını üst üste attı. Çantasından Gelecek Postası'nı çıkarıp şöyle bir göz gezdirdi. Okulun açılması, araç gereçler nerdedir gibi haberler, okul müdüresiyle kısa bir ropartaj vardı. Okul özel bir gazeteydi. Gemma hem gazeteyi okuyor, hemde kompartımana birilerinin gelmesini bekliyordu.

Essence'ın siyah babetli narin ayakları birbirlerine bakıyorlardı ve Essence gazete okuyordu dikkatle. Kompartımana birinin girdiğini duydu. Daha sonra tanıdık gelen ayak sesleri ve en sonunda kim olduğunu belli eden kişi girdi. Bu Londra'daki en yakın arkadaşı Eolyn'dı. Essence'ı gördüğünden beri çığlık çığlığa bağırıyordu:''Merhaba Essence! Seni burda görmeyi hiç ummuyordum.'' "İnanmıyorum!" dedi büyük bir çığlıkla Essence. "Bende seni görmeyi ummuyorum. Gel otur şöyle." diye devam etti. Bu söleri söylerken büyük bir hızla gazeteyi kenara koymuş ve ayağa fırlayıp Eolyn'ın yanına gitmişti. Eolyn çok güzel görünüyordu. Essence'ın en sevdiği özelliği uzun, kahverengi saçlarıydı. Yumuşacıktı bu saçlar. Parıl parıl parlıyorlardı. Güneş vurunca da sarıya dönüyorlardı. Essence, Eolyn'ı karşısına oturtturup: "Eee anlat bakalım, yazın nasıl geçti?"[i]''Tamam sakin ol Essence. Bütün yıl beraberiz nasılsa konuşuruz. Ama yazımın nasıl geçtiğini sorarsan, çok iyi geçtiği söylenemez. Kös kös oturdum sadece ama Hogwarts'tan davet mektubu gelince biraz daha renkli ve dolu dolu geçmeye başladı günlerim. Sen neler yaptın?'' dedi sakince Eolyn. Birbirlerine büyük bir özlemle bakıyorlardı. Essence, açık, sarı saçları omzundan geriye elinin tersiyle itip cevapladı: "Açıkçası ben biraz eğlendim. Havuza girmeyi çok severim biliyorsun. Dört senedir gitmiyorduk ve bu sene gittik. Çok eğlenceliydi. Herşey peşpeşe geldi. Eve döndüğümüzde posta kutusunda Hogwarts daveti vardı. Eh, bende sabısız Essence hemen toparlandım. Ayy, iyiki varsın ve iyiki buradasın..." Ne kadar büyük bir özlemdi bu. Anlatılmaz yaşanır cinstendi. Essence, Eolyn'e Gelecek Postası'nı uzattı: "Ben okudum, birazda sen oku." Daha sonra Eolyn'in yanına geçti ve gazeteki başlıklara göz gezdirdi. Daha Hogwarts'a saatler vardı ve ikiside erken kalkmıştı. Uykularını gidermek için ikiside kompartımanda uyudular.

Hogwarts'a geldiklerinde ilk dikkatlerini çeken göle muhteşem beyazlığı ve parıltısıyla yansıyan ay olmuştu. Dolunaylı gecede, eğlencenin doruğuna çıkacaklardı. Aşağı inip görevlilerden bavullarını istediler ve istasyondan ayrıldılar...

Not : Rpg'nin başında geçen Gemma, benim eski adımdı. Çünkü bu Rpg bir kaç ay önce yaptığım bir Rpg'dir. Bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 5:22 pm

Pardon aynı rp 3 kere kullanılabiliyordu sanırım alındın..
Alexandra Andréa Serpent
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Alexandra Andréa Serpent

Kadın Mesaj Sayısı : 21
Rp Partneri : Bulucam en yakışıklısından ^^
Asa : Bensiz Olamam[Asla] ^^

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Öğretmen Alımı Left_bar_bleue100/100Öğretmen Alımı Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Gücü:
Öğretmen Alımı Left_bar_bleue1/1Öğretmen Alımı Empty_bar_bleue  (1/1)

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 7:08 pm

Ad & soyad : Isabel Grace Mythique/Alexandra Andréa Serpent
Neden : Yararlı olabileceğime inanıyorum =)
Örnek RP :

~~Hogwarts~~

Isabel güzel bir günün ışığıyla gözlerini açmıştı. Esneyerek yataktan kalktı. Çevrede kuşların sesleri rahatlıkla duyuyordu. Okul bugün biraz fazla sessizdi sanki? Tabii ya! Büyük öğrencilerin Hogsmeade gezileri vardı. Doğal olarak çevrede ses yapacak kimse kalmıyordu. Bütün gününü eğlenerek ve dinlenerek geçirebilecekti. İşte güzel bir günün güzel bir başlangıcıydı. Son derece neşelenmişti. Mutlu mutlu günlük kıyafetlerini giydi. Üzerine şifacı cüppesini almamıştı. Çünkü bugün için kafasında planlar oluşmaya başlamıştı. Bu planın içinde ise öğrencileri muayene etmek yoktu. Üzerinde kim olduğunu belirtecek bir şey olmadığına emin olduktan sonra şarkı söyleyerek Hogsmeade'e gitmek üzere yola çıktı.

~~Hogsmeade'de Bir Sokak~~

Ah Hogsmeade... Seni ne kadarda çok özlemişim! Ne zamandır gelmiyordu buraya. Tabii şifacı olmuştu ya! İşi gücü vardı artık. Çocukluk günlerine geri dönmek istiyordu. Ne güzel, okuldan kaçıp gelirdi buralara. Bütün gününü Hogsmeade'de, Domuz Kafası'nda geçirirdi. Domuz Kafası... İlk olarak oraya gitmeliydi. Tabi ilk olarak bir şeyi halletmesi lazımdı. Etrafına baktı. Yolda bir kaç kişi vardı. Burada olmazdı. Hemen dar ve karanlık bir sokağa girdi. Az önce orada olan bazı yüzler Isabel'e çevrilmişti. Ama sokak karanlık olduğu için hiç bir şey göremiyorlardı. Bir kaç dakika sonra aynı sokaktan başka bir kız çıkmıştı. Boyu aynıydı ama görüntüsü tamamen farklıydı. Büyücüler Isabel'in oradan buharlaştığını sanmış olmalıydılar ki umursamadan yollarına devam ettiler. Ah işte Isabel bunu seviyordu. Meta. olduğunu kimse bilmediği için insanlarla çok rahat dalga geçebiliyor, onları kandırabiliyordu. Bunu en son öğrencilik yıllarında yapmıştı. Bunu yapmayı bile özlüyordu. Şimdi av yerine gitmeliydi, Domuz Kafası'na...

~~Domuz Kafası~~

Kapıdan içeri girer girmez derin bir nefes aldı. Buranın nahoş kokusunu bile özlüyordu. Oysa ki eskiden bu kokudan ne kadar şikayet ederdi. Off... Büyümek berbat bir şeydi işte. Tamamen değişiyordunuz. Isa'da çok değişmişti. Eskiden ne kadar aktif, gıcık, kötülükten kaçınmayan, her saniyesini değerlendiren biriydi. Ama şimdi Hogwarts'tan çıkmaz olmuştu. Şimdiyse değişmenin, eskiye dönmenin vaktiydi. Hah... İşte orada bir av vardı. Gözüne kestirdiği adamın yanına doğru ilerledi. Adamın yanına gelince onun yüzünü gördü. Ahh rezalet! Kendisinden utanıyordu Isa. Bu adam Karanlık Lord'dan başkası değildi! Nerdeyse Lord'a mı sarkacaktı yani? Ne büyük salaklık! Hiç bir şey olmamış gibi Karanlık Lord'a gülümsedi ve önünde yavaşça eğildi. Tekrar ayağa kalkıp yüzünü O'na çevirdiğinde konuşmaya başladı.

"Merhaba Lord'um. Eyer beklediğiniz kimse yoksa... Yanınıza oturabilir miyim?"

Isabel yaşlanıyor muydu ne? Lord’u bile tanımamıştı. Neyse ki Lord hiçbir şey fark etmemişti Isabel’in tavırlarından. Oturması için işaret vermişti. Tabii Isabel de hemen Lord’un karşısına oturdu. Kafasıyla garsona işaret verdi ve bir ateşviskisi istedi. Lord da aynısından istemişti. Isabel Lord’a bakmaya başladı. Uzun zamandır görmüyordu O’nu ama hala gençti. Lordluğun bir özelliği olmalıydı bu herhalde; yaşlanmamak…

[Başka bir sitede Meta. olmak için yaptığım bir rp'ydi. Başvuru rp'siydi yani. O yüzden kısa. Problem olmaz sanırım?]
Lizzié Mia ConsTanTiné
Hogwarts Müdüre
Hogwarts Müdüre
Lizzié Mia ConsTanTiné

Kadın Mesaj Sayısı : 225
Rp Partneri : ...
Asa : Sinsi Prenses
Kan Durumu : Safkan^^

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 10:07 pm

Ece; burayla bende ilgilenmek istiyorum. Formu doldurmama gerek varmı ?
https://hogwartsavis.yetkin-forum.com
Mirabella Grazia Caroline
İksir Profesörü
İksir Profesörü

Kadın Mesaj Sayısı : 55
Rp Partneri : ~~yok~~
Asa : ~~dostluk bağı~~

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Öğretmen Alımı Left_bar_bleue10/10Öğretmen Alımı Empty_bar_bleue  (10/10)
Uçuş Gücü:

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 10:13 pm

Ad & soyad : Mirabella Grazia Caroline
Neden : siteye katkı için
Örnek RP :

İlk defa görmüştü onu, "Allah'ım bu gerçek olamazdı." diye düşünüyordu. Okyanus gözleriyle ona bakarak şarkı söylüyordu. Pürüssüz, insanı başka aleme götüren bir sesi vardı. İyiki buraya gelmişim diye düşündü.Gözünü ondan ayıramıyordu ve çocukda öyle ona bakıyordu. Çocuk gitara her vuruşunda Mirabella'nın kalbinden de bir parça götürüyordu sanki. Sahneye çıkıp onunla birlikte şarkı söylemek istiyordu.

Anlgelia'nın doğum günü vardı ve doğum gününde çalmaları için amatör bir gurup ayarlamıştı. Rock müziği çok seven Mirabella o günün gelmesini dört gözle bekliyordu. O gün için en özel kıyafetini seçmişti, siyah üstü sarı payetlerle işlenmiş mini elbisesi... Bu elbiseyi en özel günlerinde giyerdi ve Angelia onun en önem verdiği insandı. Bu gün giymeyecekti de ne zaman giyecekti.

O gün gelmişti, sabah erken kalkan Mirabella, her şeyin en iyi şekilde olmasını istiyordu. Kahvaltısını yapıp hemen hazırlanmaya başladı. Elbisesini özenle üstüne geçirdi, en güzel saç modelini uyguladı kendisine. Aynaya baktığında "Bu süper olmuş" diye düşündü, aynadaki yüz parlıyordu sanki.

Angelia'yı evinden almak için evden çıktı. Kapıyı çaldı, kapıyı Angelia açtı. Biran ona bakakalmıştı. Oda harika gözüküyordu, kırmızı bir elbise giymişti, saçları yüzünü okşuyordu, gözlerinin içi ışıl ışıldı. Her saniye gülümsüyordu onun mutlu olması Mirabella'yı da mutlu ediyordu. Ona sarılıp,

"İyiki doğdun canım, harika görünüyorsun." dedi Mirabella

"Çok teşekkür ederim Mirabella sende öyle. İyiki varsın dostum." diye kaşılık verdi Angelia.

Angelia'yıda evden alıp yola koyuldular.Yolda yürürken "Her şey nasıl?" diye soruyordu Mirabella'ya. Bugünün güzel ve özel oluşundan bahsetti durdu Mirabella.

İçeri girdiklerinde her şey mükemmel gözüküyordu, bu büyü bozulmasın istiyordu. Kendilerine ayrılmış masayı bulup oturdular, hemen hemen herkes gelmişti. Herkesle merhabalaşıp gurubun çıkmasını beklediler. İşte o andaydı sıra ışıklar söndü, dumanlar çıkmaya başladı, sadece sahne parlıyordu. Tek Tek gurup üyeleri sahneye çıktılar. "Aman tanrım! Bu ne göz ama..." diye düşündü Mirabella. Solistten kendini alamıyordu. Oda ona bakıyordu ve şarkısını ona hitap ediyor gibi düşünüyordu. Biran her yer kararmış, yalnız bir o, bir de Mirabella kalmış gibi hissediyordu.

Öyle gece boyu bakıştılar. Mirabella hayatının erkeğini bulmuş gibi hissediyordu. Bir kuş gibiydi, bıraksan uçacaktı kalbi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Angelia Mirabella'nın kolundan çekip solanun azcık dışına doğru çıkarttı, gülüyordu Mirbella'ya.

"N'oldu, söylesene çatlatma adamı?" dedi Mirabella.

"Solist senden hoşlanıyormuş." diye cümlesini bitirip gülmeye başladı Angelia.

Ne diyeceğini şaşıran Mirabella şaşkınlıkla orada öylece kaldı, ta ki Angelia kolundan dürtene kadar,

"Gerçekten mi? Emin misin Angelia?" dedi.

"Gerçekten, şimdi kuliste seninle konuşmak istiyor." dedi Angelia. Yerinde duramayan Mirabella, hızlı adımlarla kulise gitti. İçeri girdiğinde o sahnedeki dev gitmiş, masum bir çocuk gelmişti.

Elini uzatıp, "Merhaba, ben Jack" dedi.

Eynı şekilde Mirabella da elini uzatıp kendini tanıttı. Bi süre sessizce oturdular. Jack her seferinde bir şey söyleyecek gibi oluyor ama cesaretini bi türlü toplayamıyordu. Sonun da konsumaya başladı,

"Neyi, nasıl diyeceğimi hiç bilmiyorum. Senden gerçekten çok hoşlandım. Böyle pat diye söylenir mi, bilmiyorum ama söylemem gerek diye düşündüm. Bir şeylere hemen başlamak zorunda değiliz, birbirimizi tanımak için bi şans verebilir misin bana?" dedi. Bütün bunları bir nefes de demiş gibi derin bir nefes aldı sonra cevap beklmek için Mirabella'ya döndü.

Mirabella ne diyeceğini bilemiyordu kızarmıştı bir o kadar da heyecanlıydı. Kendine zaman kazandırmak istercesine etrafına bakındı, cesaret toplama çabası içersindeydi. Ne diyebilirdi ki, hiç bilmiyordu. Biraz daha düşündükten sonra zamanı dolmuş gibi derin bir nefesle Jack'in suratına baktı ve gülümsedi.

"Benim de o şansa ihtiyacım var." diyebildi sadece. Bu cevabı duyan Jack seviçten ne yapacağını şaşırmıştı.

İçerdeki sesler kesilmiş, parti bitmişti, herkes evlerine dağılıyordu. Biran kapı çaldı, içeri Angelia girmişti.

"Gidiyoruz Mirabella, geliyor musun?" bunu soran Angelia'ydı. Mirabella Jack'in suratına baktı, bir şey demesini bekliyordu. Jack de bunu anlamış olmalı ki,

"Ben bırakabilirim seni eğer istersen" dedi. Mirabella Jack'e evet anlamında başını sallayıp, Angelia'ya "Sen gidebilirsin. Sonra görüşürüz." dedi

"Peki o zaman sen bilirsin, görüşürüz." dedi ve gitti Angelia.

Eve kadar uzun uzun sohbet ettiler, Mirabella ve Jack. Birbirlerine hayatlarından bahsettiler. Jack de Aynı Mİrabella gibi safkan büyücü ailelerindendi. Farklı bir asaleti olduğunu düşünüyordu Mirabella. Eve kadar gülüşmeleri ve sohbetleri bitmemişti. Sırf birlekte yürümek için buharlaşmak veya başka bir yöntemi kullamamışlardı eve gitmek için. Ayrılma vakti gelmişti, Mirabella'nın evinin önünde durdular.

"Bu gece benim için çok özeldi." dedi Jack.

"Benimde öyle..." diye karşılık verdi Mirabella. İkiside birbirlerine gülümsüyorlardı. Görüşürüz diyerek yollarını ayırmışlardı ki,

"Seni bir daha ne zaman görebilirim?" dedi Jack.

arkasını dönen Mirabella ise,

"Yakında..." diyerek yoluna devam etti.

out: baş profesörlüğe başvururken kullandığım rp'dir.
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 10:52 pm

Kabul eidlmiştir 2. öğrenciyi sana devredicem.. ama ilkine karışmamanı rica ediyorum Wink
İksir Profesörü
İksir Profesörü

Kadın Mesaj Sayısı : 55
Rp Partneri : ~~yok~~
Asa : ~~dostluk bağı~~

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Uçuş Gücü:

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 10:53 pm

tamam canım sen iste yeterki Smile
Lizzié Mia ConsTanTiné
Hogwarts Müdüre
Hogwarts Müdüre
Lizzié Mia ConsTanTiné

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 11:04 pm

Eee Ece benim ki ??
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyCuma Ocak 23, 2009 11:07 pm

Adminlerde RP bırakmaz zorundalar ve formu doldurmak elbette üzgünüm canım Smile Ayrımcılık yok bizde.
Hannah Mary Mythique
Eski Yazılar Profesörü
Eski Yazılar Profesörü
Hannah Mary Mythique

Kadın Mesaj Sayısı : 122
Rp Partneri : Arıyorum...
Asa : Bana Güvenilmez[Bu asanın adını kimse bilmiyecek xD]

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Uçuş Gücü:

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 1:51 pm

Bende başvuru yapmıştıım???
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 1:58 pm

Nereye yapmıştın ? Buraya yapmayanlar alınmayacakalr onun için burayada yapmalısın.
Hannah Mary Mythique
Eski Yazılar Profesörü
Eski Yazılar Profesörü
Hannah Mary Mythique

Kadın Mesaj Sayısı : 122
Rp Partneri : Arıyorum...
Asa : Bana Güvenilmez[Bu asanın adını kimse bilmiyecek xD]

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Uçuş Gücü:

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 3:04 pm

Ad & soyad : Isabel Grace Mythique/Alexandra Andréa Serpent
Neden : Yararlı olabileceğime inanıyorum =)

Örnek RP :

diye yapan bendim.... [Isabel Grace diğer kullanıcım]
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 3:08 pm

Tamam Ekliyorum
Lizzié Mia ConsTanTiné
Hogwarts Müdüre
Hogwarts Müdüre
Lizzié Mia ConsTanTiné

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 5:11 pm

Lizzié Mia ConsTanTiné ~ Baska sitede yaptığım bir ölüm rp'sidir bu rp ancak karşılıklı konuşmalar olarak devam etmekteydi. Çok uzadığı için kaçar gibi yapıp bitirdim.

Rp~~

Mia
bakanlıktan çıkarken sinirliydi. Canı çok sıkılıyordu. Bir yere
bağımlı kalarak yaşamayı hiç sevmezdi. Ama ne yazzıkki bakanlığa bağlı
olarak yaşıyordu. Bakanlıktan çıkar çıkmaz Boleyn malikanesindeki
odasına cisimlendi. Üzerindeki işe giyer giydiği salak elbiseleri
çıkardı ve rahat birşeyler giyerek yatağına uzandı. Canı sıra dışı
şeyler yapmak istiyordu. Asasını eline aldı ve sıkıca tuttu. Tam o anda
odaının kapısı tıklandı. Mia hemen asasını kaldırdı ve yatağında
doğruldu. '
'Girin'' . İçeriye girenin Sean olduğunu görünce
gülümsedi.
Abisi yavaşça kapıyı kapatarak içeriye girdi.
'' Selam prenses nasılsın
bakalım''
Mia bıkkın
bir gülümsemeyle yatağından kalktı ve dolaşmaya
başladı. Abisi bu hareketten canının sıkkın olduğunu hemen anlamıştı.
Gülümseyerek Mia'nın kolunu tuttu ve
''Biraz dışarı çıkıp dolaşmaya ne
dersin. Belkide mezarlığa gidersin''
dedi. Mia kaşlarını çatıp abisine
baktı. Abisi hiç birşeyden demeden odadan yavaşça çıktı. Mia
şaşırmıştı. Abisinden böyle bir şey duymayı beklemiyordu. Asasını
sakladığı yerden çıkardı ve tekrar yatağına uzandı. Sean'ın sözlerini
unutmuştu. Odasını izliyordu. Kaç yıldır yaşadığı bu odaya ilk defa bu
kadar dikkatli bakıyordu. Açık renk boyasıyla sade bir odaydı. Gözleri
tam yatağının karşısında duran kocaman aynaya takıldı. Aynada sanki o
değilde başka bir kız vardı. Gözleri çökmüş ve kızarmış bir kız. Mia bu
halini hiç beyenmedi. Biraz dışarı çıkmaya karar verip abisinin dediği
gibi mezarlığa cisimlendi. Tekrar ayakları yere deydiğinde buz gibi
çimenlere basıyordu. Yavaşça karanlıkta yürümeye başladı. Saat ne kadar
erken olursa olsun mezarlık hep karanlık oluyordu. Ağaçların altından
yürüyerek yavaşça geçti. Ses çıkarmamaya çalışıyordu. Köpeklerin
uğuldamaları kulaklarında yankılanıyordu. Tam köpeklerin sesine
odaklanmışken bir insan sesi duydu.

-“bizde
ertesi gün üç süpürgede buluşacaktık , yani bugün. Gittiğimizde gazete
haberini gördük.ben “ öldürülmesi gereken başka kişilerde varmış” dedim
, o ise azkaban’a gitmekten korktu ve her şeyden vazgeçti. Bende
kendime yoldaş arıyorum şimdi.”

-“pekala sen … sen neden buradasın ?”
Mia sesin geldiği yere doğru yürüdü. Artık ses çıkarmamak için parmak
uçlarında yürüyordu. Sesin geldiği yöne baktığında iki tane kız gördü.
Yavaşça yanlarına gitti. Hiç bir şey demedi belkide Mia'yı
görmemişlerdi. Mia'ya özel bir şey, önemli bir şey konuşuyorlarmış gibi
geldi. Nefesini tutmuş onları dinliyordu.

Kız tedirgin olmuştu. Başını iki yana sallayarak. Huzursuzca
yürümeye başladı.

-‘’ Sana sordum’’ dedi. Karşısındaki sarışın kız
sinirle. Mia olanlara çok şaşırmıştı. Ama burada böylece duramazdı. Hemen
gitmeliydi. İki saniye içinde oradan ışınlandı. Kafası çok karışmıştı.
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 5:22 pm

Biraz düşük seviyeli olmuş ama kabul edildi. öğretmen sıralamasına göre kaçıncı olursan o öğrenciyi alacaksın..
Lizzié Mia ConsTanTiné
Hogwarts Müdüre
Hogwarts Müdüre
Lizzié Mia ConsTanTiné

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 9:55 pm

Biliyorum. Bu rp yi çok önceden yapmıştım. Bide o zamanki durumlarımdan yollıyım dedimm Wink
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Öğretmen Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Öğretmen Alımı   Öğretmen Alımı EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 10:19 pm

Neyse tamam biliyorum ben senin rp'lerini zaten.

Öğretmen Alımı
1 sayfadaki 1 sayfası