Hogwarts Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Akademisi

Hogwarts'ın Gizemli Sırları Aralanıyor...!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hogwarts Çalışanı Alımları

2 posters
YazarMesaj
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Rp Partneri : Aranıyor...
Asa : Karamsar Prenses
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Basilisk
Hayvanınız : Kedi

Hogwarts Çalışanı Alımları Empty
MesajKonu: Hogwarts Çalışanı Alımları   Hogwarts Çalışanı Alımları EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 5:45 pm

Hademe =>
bekçi =>
kütüphane görevlisi =>
Baykuşhane Görevlisi =>

ad & soyad :
karakterinizn tanımı :
hangi bölüm :
örnek rp :
James M. Zque
Kütüphane görevlisi
Kütüphane görevlisi
James M. Zque

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı Alımları   Hogwarts Çalışanı Alımları EmptyCuma Ocak 23, 2009 11:46 pm

ad & soyad :

James Matth Zaque

karakterinizn tanımı :

Sessiz ve sakindir.Gözleri çok derinden bakar.Herşeyin bir hikayesi olduğunu düşünür ve herşeyi içten yaşar.Ağır bir kişiliği vardır.Herkezle konuşmaz , içine kapanıktır.Sadece ona yakın olanlar onun eğlenceli , romantik ve sevecen yanını görebilir.Yaşadığı şeylerin etkisinde kaldığı için , herşeyi ince detayına kadar inceler ve yorumlar.Olumlu ise yanıt verir değil ise suskunluğu ile geriye çekilir...!

hangi bölüm : Kütüphane Görevlisi

örnek rp :

James yağmurlu bir akşamda eline kahvesini almış yudumlarken büyük kitapların arasındaki koridordan ayak seslerinin geldiğini fark etti.Kafasını sağa çevirerek etrafa bakındı ve kimsenin olmadığını farz ederk tekrar kafasını çevirdi.Kahvesini yudumlarken kedisi Zoile 'nin yanına geldiğini gördü.İri gözlerini James'e dikmiş bakıyordu.James oturduğu sandalyeden kalktı ve koridorda ağır adımlar ile yürümeye başladı.Loş ışığın yandığı kütüphane dolabın arkasına gizlenerek iki öğrencinin gölgesini gördü.Eline el fenerini aldı ve arkalarında belirdi.Derinden gelen ve dinlendiren bir ses tonu ile...

'' Sevgili Slytherin öğrencileri , sizin bu saatte yatakhanede olmanız gerekmiyormuydu acaba...?''

dedi.

Öğrencilerden ses çıkmıyordu.Çatallaşmış bir ses tonu ile sadece yutkuna bildiler.Herkez genelde James'den korkardı.Çünkü yapısı ve kişiliği ilk başta herkeze çok tuhaf gelebilirdi.El fenerini bıraktı ve öğrencilerin önüne geçti.

''Şimdi sizin hakkınızda suç duyurusu yapabilirim ama yapmıyorum .Çünkü bende sizin yaşınızdayken herşeyi merak ederdim.Affedildiniz derhal yatakhaneye baylar''

dedi.

İki Slytherin öğrencisi hafif tebessüm ettikten sonra hızlıca kütüphaneden ayrıldılar.James'da koltuğuna dönerek eline kahvesini aldı ve bir kitap açıp okumaya başladı.Bir anda yağmurun sesi ile cama çevirdi gözlerini.Eline tüy kalemi ve eski günlüğünü aldı.Son birkaç sayfası kalmıştı ve yazmaya başladı.

^^ Hala geçmişimden çok fazla birşey hatırlayamıyorum.Sadece anlamsız yüzler ve sesler.Kafam karışık , beni anlayan bile yok . Sadece kuzen'im oda kendi halinde işte...

Artık geçmişimde ki izleri bulmaya karar verdim ve yarınden ittibaren herşey benim için farklı olacak buna inanıyorum..^^

yazdıktan sonra büyü kitabının arkasındaki kırmızı kadehi aldı ve eline ateş viskisini doldurdu.Yağmuru izlerken kadehini yudumluyordu.
Alyssa R'ose
Sihirli Hayvanevi
Sihirli Hayvanevi
Alyssa R'ose

Rp Partneri : Aranıyor...
Asa : Karamsar Prenses
Kan Durumu : Safkan
Patronus : Basilisk
Hayvanınız : Kedi

MesajKonu: Geri: Hogwarts Çalışanı Alımları   Hogwarts Çalışanı Alımları EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 12:01 am

Alındın en yakın zaman da rütbeni veriyorum..

Hogwarts Çalışanı Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bakanlık Çalışanı Alımları
» Seherbaz Alımları
» Editör alımları
» Profesör Alımları
» Şifacı Alımları